League Officials
  • Summer Fixtures

Team Div   Home Team   Away Team Date Time Result
Mens 1 Dormansland A Forest Row Sat 10 Apr 2:00pm
3-1
  C Cannon
J Van Mierlo
A Ennis
T Haines
S Allum
J Over
6-1
6-2
6-3
7-6
J Lindsay-Charlton
N Weaver
6-4
3-6
10-4
4-6
2-6
Mens 1 Limpsfield A
Limpsfield B Sat 10 Apr 10:30am
4-0
  A Dickens
A Power
T Barnett
J Wyner
J Lester
R Parks
6-1
6-1
7-5
6-1
S Bear
G Feakes
6-0
6-0
6-0
6-2
Ladies 2 Dormansland Reigate Priory Sat 10 Apr 10:00am
4-0
  H Byrne
E Hargreaves
C Wiley
K Price
D Gilbert
L Yeomans
6-1
6-1
6-4
6-1
G Nickols
H Turner
6-4
1-6
10-8
6-4
1-6
10-7
Ladies 3 Ashurst Wood Oxted A Sat 10 Apr 10:00am
3-1
  K York
C Heaton
S Tyson
R Smith
A Glyn
J Read
6-4
6-3
7-6
6-3
A Fergus
C Hayes
3-6
7-6
10-5
4-6
2-6
Ladies 3 Haywards Heath A East Grinstead B Sat 10 Apr 10:00am
3-1
  M Franck
A Taupitz
S Blenkinsop
J Wagg
E Matanguihan
K Palmer
6-1
5-7
10-3
6-3
6-2
M Carr-Pacquay
P Mohamed
2-6
6-7
7-6
6-2
Mens 3 Crowborough Redhill C Sat 10 Apr 10:00am
3-1
  A Riudavets
S Riudavets
A Patey
M Slater
N Taylor
A Eggleton
6-0
6-0
6-0
6-1
P Messenger
S Turner
6-0
6-0
1-6
6-7
Ladies 4 Cowden Felbridge Sat 10 Apr 10:00am
4-0
  K Booker
J Duncan
C Burrows
C Hargreaves
C Bowring
C Wilson
6-0
6-1
6-3
4-6
10-7
S Curra
E Floyd
6-3
7-5
6-2
2-6
10-4
Ladies 5 Hurst Green Woldingham B Sat 10 Apr 1:00pm
4-0 w/o
 


6-0
6-0
6-0
6-0

6-0
6-0
6-0
6-0
Ladies 1 East Grinstead A Crowborough A Sun 11 Apr 10:00am
0-4
  A Brown
A Roberts
L Dixon
M Rawlings
T Risebro
K Thomas
3-6
5-7
2-6
0-6
H Bean
F Humphreys
2-6
3-6
1-6
4-6
Ladies 2 Horley B Forest Row Sun 11 Apr 10:00am
2-2
  J Ennis
S Davies
K Bryant
T Lock
J Newton
T Kruszynski
3-6
7-5
10-7
7-5
6-7
10-4
R Rodd
C Eastmond
1-6
3-6
4-6
3-6
Ladies 2 Limpsfield C Limpsfield B Sun 11 Apr 10:30am
0-4
  A Andrews
B Forrest
S Cheung
P Smith
P Mcque
C Reilly
3-6
2-6
0-6
6-7
C Rogers
C Millington
3-6
3-6
1-6
4-6
Mens 2
Oxted A Maresfield Sun 11 Apr 10:00am
4-0
  L Stanton
J Lelliott
N Rowland
L Nickolls
T Magnus
E Taylor
6-3
6-1
6-0
6-0
A Pullen
S Plummer
6-3
6-3
6-0
6-1
Mens 2 Redhill B Limpsfield C Sun 11 Apr 10:00am
4-0
  J Dillmann
S Sepierre
V Butler
C Huntley
L Hills
A Murrough
6-2
7-6
6-1
6-4
B Allen
J Woolley
6-2
6-1
6-1
6-3
Mens 2 Reigate Priory East Grinstead A Sun 11 Apr 10:00am
1-3
  R Evans
R Dizon
P Friend
J Wallace
A Sanders
J Howells
6-3
1-6
10-6
5-7
1-6
J Addison
A Cripps
4-6
4-6
3-6
3-6
Mens 3 Cuckfield Felbridge Sun 11 Apr 10:00am
3-1
  S Nickols
S Webber
N Groom
S Muggridge
W Groebel
R Hallet
6-2
2-6
7-10
7-5
6-1
S Brookland
B Arnold
6-4
6-1
6-2
6-2
Mens 3 Woldingham B
Oxted B Sun 11 Apr 10:00am
1-3
  T Wright
D Ruthven
D Kanaan
W Cumming
I Dykes
T Rush
4-6
2-6
6-2
6-4
C Johnston
M Cooper
0-6
1-6
4-6
2-6
Ladies 4 Crowborough B Leigh Sun 11 Apr 10:00am
3-1
  I Hales
J Shepherd Baron
D Crook
A Shamash
L Fielding
S Darlington
3-6
6-3
10-7
4-6
6-0
10-5
M Bennett
M Powderham
0-6
2-6
7-5
6-4
Mens 4 Godstone Haywards Heath A Sun 11 Apr 9:30am
2-2
  E Sanderson
A Matanguihan
K Jacobs
S Mills
P Clark
S Mclean
6-4
6-1
6-2
6-2
J Farmery
T Farmery
0-6
0-6
3-6
2-6
Mens 4 Priory Park PoWs Cowden Sun 11 Apr 10:00am
1-3
  G Talbot
S Rickett
S Black
J Page
F Dudley
J Strange
3-6
5-7
6-2
3-6
10-6
C Davis
H Doberman
4-6
2-6
0-6
2-6
Mens 5 Horsted Keynes Leigh Sun 11 Apr 11:00am
2-2
  W Sackville
S Gardner
M Press
D Filleul
M Berryman
J Hunt
6-3
6-1
3-6
1-6
H Anderson
M Curtis
6-4
6-0
4-6
7-5
3-10